top of page

Nowości w Szkółce Rolkowej RollHeros

Zaktualizowano: 8 mar

W imieniu Fundacji chcemy ogłosić, że od 1 marca w Szkółce Rolkowej RollHeros wprowadzamy wiele zmian i nowych propozycji dla naszych uczestników!

🔑 Kluczową Zmianą jest Wprowadzenie Umów na 6 Miesięcy!

Teraz możesz zabezpieczyć swoje miejsce w grupie na dłużej! Pierwsze 40 osób, które podpiszą umowy, otrzymają specjalną ofertę w formie 100 złotych na pierwsze 2 miesiące korzystania z zajęć! Późniejsza oferta wynosić będzie 120 złotych na miesiąc w czasie trwania umowy. Cena 100 zł dotyczy opłaty za jeden miesiąc kalendarzowy w okresie promocji 2 miesięcznej. 🎉 Dodatkowa Atrakcja - Darmowe Wejście do Skateparku HeroSkate!

Dodatkową atrakcją dla naszych uczestników decydujących się na karnet, jest bezpłatne wejście na 1 godzinę w danym miesiącu na skatepark HeroSkate! To doskonała możliwość, aby podszlifować swoje rolkowe umiejętności!

👥 Karnet grupowy na 4 zajęcia.

Dla tych, którzy cenią sobie niezależność oferujemy karnet grupowy FUN! 4 wejścia niezapomnianych wrażeń będą wynosić 170 złotych, karnet do wykorzystania przez 2 miesiące. To idealna oferta dla osób dostosowujących treningi pod swój kalendarz.

Nie zwlekaj! Dołącz do nas już teraz i rozpocznij swoją rolkową przygodę ze Szkółką Rolkową RollHeros! 🌟

129 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page