top of page
image_72192707_edited.jpg

O NAS

RollHeros - Szkółka Rolkowa powstała w lipcu 2021r. W formie fundacji z wizją rozpowszechniania wrotkarstwa(rolkarstwa) , umożliwienia rozwoju jazdy na rolkach wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wspieramy również akcje charytatywne mające na celu pomoc dzieciom oraz dorosłym odzyskać zdrowie, aby dać możliwość by kiedyś spróbowali tej przygody. Dzięki tej ogólnodostępnej dyscyplinie sportowej chcemy dbać o zdrowie fizyczne jak i psychiczne, ponieważ jazda na rolakch bardzo dobrze wpływa na rozwój naszego ciała oraz przynosi bardzo wiele pozytywnych endorfin, których w dzisiejszych czasach często nam brakuje. Odciągamy dzieci i młodzież od świata wirtualnego i dajemy im możliwość poczucia sportowej rywalizacji.
Udawadniamy niedowiarkom że każdy może jeździć na rolkach i w ten przyjemny sposób spędzać aktywnie czas również z innymi wspaniałymi ludźmi. Tworzymy w ten sposób środowisko przyjaznych Sobie ludzi z tą samą zajawką.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Finansowo zaczynaliśmy od mniej niż zera. Mieliśmy tylko marzenie i cel. Stworzyć szkółkę rolkową, szczepić pasję do sportu a szczególnie do rolek i rozwijać naszych uczniów. Dzięki życzliwym ludziom oraz pierwszym klientom którzy nam zaufali, marzenie stało się rzeczywistością. Jesteśmy i stale podnosimy poziom naszej szkoły. Na zajęciach oddajemy 200% Siebie naszym uczniom. by efekty nauki przychodziły możliwie jak najszybciej. tworzymy społeczność w której każdy może czuć się dobrze i swobodnie.

PARTNERZY

received_618376612653745.webp
roll - bez tla (1).png
plich logo podstawa (1)_edited.png
bottom of page