top of page

Zbieramy zamówienia na Czapki Klubowe RollHeros!


Mamy dla Was świetną wiadomość - od teraz możecie zamówić nasze fantastyczne czapki klubowe, które nie tylko pomogą Wam wyrazić Wasze wsparcie dla fundacji, ale także wspomogą rozwój naszej szkółki rolkowej!

Cena: 45 zł

TERMIN ZAMÓWIEŃ: Ostatni dzień na składanie zamówień to 31 października. Nie zwlekajcie, żeby mieć pewność, że Wasza czapka zostanie uwzględniona!

MIEJSCE SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ: Zamówienia można składać na kilka różnych sposobów:

  1. Osobiście w siedzibie klubu.

  2. Przez SMS na numer 516 809 085.

CZAS REALIZACJI: Po zebraniu zamówień potrzebujemy czasu na ich produkcję. Oczekiwana realizacja to około 7-10 dni roboczych.

OPŁATA STACJONARNIE: Zapłatę za zamówione czapki można dokonać osobiście w siedzibie naszego klubu do dnia 31 października. Dbamy o Waszą wygodę, i ułatwienie procesu weryfikacji!

WSPARCIE SZKÓŁKI ROLKOWEJ: Kupując nasze czapki, wspieracie rozwój szkółki rolkowej. Całość przychodu z tej akcji zostanie przeznaczona na zakup nowego sprzętu, który pomoże naszym uczniom rozwijać swoje umiejętności jeszcze bardziej!

NIEBAWEM BLUZY: A to jeszcze nie koniec! Już niebawem będziemy zbierać zamówienia na nasze klubowe bluzy, więc śledźcie naszą stronę, żeby być na bieżąco!UNIWERSALNY ROZMIAR: Nasza czapka ma uniwersalny rozmiar, więc pasuje zarówno na dzieci, jak i dorosłych.


Razem się rozwijamy, razem tworzymy RollHeros!


45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page