top of page

Misja 1,5% podatku

Nigdy dotąd nie było tak proste wsparcie dla Fundacji RollHeros! Przeznacz teraz 1,5% swojego podatku na rozwój naszej infrastruktury rolkowej.🛼🛹

To przedsięwzięcie wymaga jedynie wpisania naszych danych w odpowiednie rubryki. Dzięki Waszemu wsparciu, nasza fundacja może kształcić dzieci, młodzież i dorosłych w sztuce jazdy na rolkach. Dzięki Wam przenieśliśmy się do serca Wrześni i rozpoczęliśmy naszą działalność przy ulicy Szkolnej.

Wasza pomoc umożliwiła nam otwarcie weekendowego skateparku dostępnego dla wszystkich pasjonatów jazdy na rolkach, hulajnodze, deskorolce, a nawet BMX-ie.

Jednakże, nadal potrzebujemy znacznych środków na poprawę infrastruktury jedynego krytego skateparku w powiecie wrzesińskim. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do Ciebie o przekazanie 1,5% podatku. Nawet jeśli nie generujesz podatku lub nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, pokaż tę możliwość przynajmniej jednej osobie, która mogłaby pomóc.

Wszystkie środki z podatku zostaną przeznaczone na rozwój infrastruktury naszej siedziby HeroSkate, a przed nami wiele pracy, takiej jak przeniesienie i remont toalety, powiększenie przestrzeni jezdnej, stworzenie nowej, równomiernej nawierzchni oraz dodanie kolejnych przeszkód do nauki. Pełne dane oraz instrukcję jak przekazać 1,5% podatku znajdziesz na stronie:

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO, CO DLA NAS ROBICIE, I DO ZOBACZENIA NA HEROSKATE😍

42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page