top of page

pon., 12 lut

|

Września

Zimowe Warsztaty z RollHeros

Zapraszamy na niezapomniane zimowe warsztaty z RollHeros, pełne aktywności i radości na lodzie! Każdego dnia odkryjemy nowe lodowisko, dostarczając uczestnikom różnorodnych doznań. Nasze warsztaty są dostosowane do wszystkich poziomów umiejętności.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Zimowe Warsztaty z RollHeros
Zimowe Warsztaty z RollHeros

Czas i lokalizacja

12 lut 2024, 08:00 – 16 lut 2024, 16:00

Września, Szkolna 11, 62-302 Września, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezapomniane zimowe warsztaty z RollHeros, pełne aktywności i radości na lodzie! 

Każdego dnia odkryjemy nowe lodowisko, dostarczając uczestnikom różnorodnych doznań. Nasze warsztaty są dostosowane do wszystkich poziomów umiejętności, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i zaawansowani miłośnicy łyżwiarstwa znajdą coś dla siebie.

Podczas zajęć, oprócz tradycyjnej jazdy na lodzie, czekają na Was warsztaty rolkowe, dla zainteresowanych możliwość uczestnictwa na hulajnodze, fascynujące zajęcia z akrobatyki i/lub tańca, nauka i mini turniej pinponga, gry planszowe i zespołowe oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą Wam rozwinąć swoje zdolności i spędzić czas w radosnej atmosferze.

Wartość warsztatów obejmuje nie tylko bogaty program zajęć, ale także pyszny obiad oraz dostęp do lodowiska i skateparku Heroskate oraz ubezpieczenie NWW. 

Cena to 750 zł dla jednego uczestnika, a dla rodzeństwa specjalna oferta - 50 zł/os 

Terminy warsztatów to:

od 12 do 16 lutego 

od 19 do 23 lutego

Płatne w siedzibie Szkółki 7 dni od dokonania rezerwacji.

Pamiętajcie, że minimalna liczba uczestników na dany termin to 8 oraz wiek od 7 lat, więc zapiszcie się już teraz, aby nie przegapić tej zimowej przygody! Dołączcie do nas i cieszcie się feriami w aktywny i kreatywny sposób na lodzie z RollHeros!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page