top of page
Zimowe Warsztaty z RollHeros
Zimowe Warsztaty z RollHeros

pon., 19 lut

|

Września

Zimowe Warsztaty z RollHeros

Zapraszamy na niezapomniane zimowe warsztaty z RollHeros, pełne aktywności i radości na lodzie! Każdego dnia odkryjemy nowe lodowisko, dostarczając uczestnikom różnorodnych doznań. Nasze warsztaty są dostosowane do wszystkich poziomów umiejętności.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Wybierz dogodny termin

19 lut 2024, 08:00 – 23 lut 2024, 16:00

Września, Szkolna 11, 62-302 Września, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezapomniane zimowe warsztaty z RollHeros, pełne aktywności i radości na lodzie! 

Każdego dnia odkryjemy nowe lodowisko, dostarczając uczestnikom różnorodnych doznań. Nasze warsztaty są dostosowane do wszystkich poziomów umiejętności, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i zaawansowani miłośnicy łyżwiarstwa znajdą coś dla siebie.

Podczas zajęć, oprócz tradycyjnej jazdy na lodzie, czekają na Was warsztaty rolkowe, dla zainteresowanych możliwość uczestnictwa na hulajnodze, fascynujące zajęcia z akrobatyki i/lub tańca, nauka i mini turniej pinponga, gry planszowe i zespołowe oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą Wam rozwinąć swoje zdolności i spędzić czas w radosnej atmosferze.

Wartość warsztatów obejmuje nie tylko bogaty program zajęć, ale także pyszny obiad oraz dostęp do lodowiska i skateparku Heroskate oraz ubezpieczenie NWW. 

Cena to 750 zł dla jednego uczestnika, a dla rodzeństwa specjalna oferta - 50 zł/os 

Terminy warsztatów to:

od 12 do 16 lutego 

od 19 do 23 lutego

Płatne w siedzibie Szkółki 7 dni od dokonania rezerwacji.

Pamiętajcie, że minimalna liczba uczestników na dany termin to 8 oraz wiek od 7 lat, więc zapiszcie się już teraz, aby nie przegapić tej zimowej przygody! Dołączcie do nas i cieszcie się feriami w aktywny i kreatywny sposób na lodzie z RollHeros!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page